Uwaga ważne

W związku z obecną sytuacją, w trosce o zdrowie Wasze, a także całej naszej Załogi wprowadzamy dodatkowe środki ostrożności i higieny.

Zmniejszamy liczbę miejsc siedzących wewnątrz lokalu, tak by przestrzenie między gośćmi były większe.

Z baru znikną słomki oraz sztućce. Sztućce będziemy Państwu podawać bezpośrednio z zaplecza, gdzie są wyparzane.
Wyłączyliśmy klimatyzację i wentylację, żeby nie było zbędnego ruchu powietrza.

Gorąco zachęcamy do korzystania z możliwości płacenia kartą i unikania gotówki, ogromna liczba zarazków przenoszona jest niestety właśnie w ten sposób.

Na całym obiekcie (w 25 punktach) znajdują się specjalne płyny do dezynfekcji o zawartości 78% alkoholu, prosimy o korzystanie z nich zarówno przed, w trakcie jak i po wizycie.
Każdy gość już na recepcji musi poddać się dezynfekcji specjalnym płynem oraz zostanie sprawdzona jego temperatura termometrem bezdotykowym.
Cogodzinne ceremonie saunowe razie potrzeby będą przeprowadzane w dwóch saunach, tak żeby maksymalnie zwiększyć przestrzeń między saunującymi. Podczas ceremonii używamy tylko naturalnych olejków eterycznych, które mają działanie antyseptyczne.

Przede wszystkim jednak, prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i poszanowanie zdrowia innych, w związku z tym jeżeli nie jesteście w 100% zdrowi, po prostu zostańcie w domu, nawet jeśli Waszym zdaniem to zwykły katar.

Obecna sytuacja dotyczy każdego z nas, zdrowych i chorych, gości, klientów, obsługi, właścicieli lokali i firm, bez wyjątków! Dlatego zwróćmy szczególną uwagę na to, co robimy i zachowujmy się odpowiedzialnie w trosce o innych, nie tylko siebie!

Sytuacja rozwija się bardzo dynamicznie, na pewno będziemy reagować tak, jak będzie tego ona wymagała.

Uważajcie na siebie, bądźcie zdrowi i rozsądni! Pozdrawiamy, zespół Sommer Residence

 

Comments are closed.