#gaszynchallenge
Dziękujemy za nominację do wyzwania od: Morsy z Chechła Rodem
Sommer Residence melduje WYKONANIE ZADANIA #gaszynchallenge !!! ? Radość w nas wielka, że mogliśmy w ten sposób dołożyć się do charytatywnej zbiórki na leczenie malutkiej Sandry.
Przy okazji zachęcamy do dalszego wykonywania wpłat na konto zbiórki na leczenie Sandry – nie ważne czy jest dzień „challengu” czy nie – bo tu każda złotówka się liczy!
Sommer Residecne NOMINUJE DO WYZWANIA #gaszynchallenge :
– Destresso Łódź
– Prezesa PTS Mariusza Górskiego
– Termy Chochołowskie
Zasady wyzwania są następujące: nominowani muszą wykonać 10 pompek (ew. przysiadów), następnie nagrać i opublikować film z hashtagiem #gaszynchallenge. Czas na wykonanie zadania to 48 godzin️.
Jeśli nominowani nie wykonają ćwiczenia wpłacają 10zł, natomiast jeżeli wykonają wpłacają 5zł na konto Sandry.

#gaszynchallengeDziękujemy za nominację do wyzwania od: Morsy z Chechła RodemSommer Residence melduje WYKONANIE ZADANIA #gaszynchallenge !!! ? Radość w nas wielka, że mogliśmy w ten sposób dołożyć się do charytatywnej zbiórki na leczenie malutkiej Sandry.Przy okazji zachęcamy do dalszego wykonywania wpłat na konto zbiórki na leczenie Sandry – nie ważne czy jest dzień "challengu" czy nie – bo tu każda złotówka się liczy!https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra…Sommer Residecne NOMINUJE DO WYZWANIA #gaszynchallenge :- Destresso Łódź- Prezesa PTS Mariusza Górskiego- Termy ChochołowskieZasady wyzwania są następujące: nominowani muszą wykonać 10 pompek (ew. przysiadów), następnie nagrać i opublikować film z hashtagiem #gaszynchallenge. Czas na wykonanie zadania to 48 godzin️.Jeśli nominowani nie wykonają ćwiczenia wpłacają 10zł, natomiast jeżeli wykonają wpłacają 5zł na konto Sandry.Link do zbiórki:https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra…#gaszynchallenge #sommerresidence #destresso #prezespts #termychocholowski

Publiée par Sommer Residence Hotel & SPA sur Dimanche 28 juin 2020

Comments are closed.